اجاره خودرو در گیلان با مناسب‌ترین قیمت

اجاره خودرو در استان گیلان، به دلیل مسافرپذیر بودن این استان، از خدمات پرطرفدار مجموعه ما می‌باشد. هر ساله تعداد زیادی از گردشگران برای سفر به مناطق شمالی ایران به استان گیلان و شهرستان رشت می‌روند. از این رو استان گیلان و شهرستان رشت یکی از قطب‌های گردشگری ایران به شمار می‌رود. بخش قابل توجهی از مسافران برای سفر خود از خودروهای اجاره‌ای استفاده می‌کنند. ما در کالسکه طلایی این امکان را فراهم کرده‌ایم تا مشتریان عزیز بتوانند اجاره خودرو در گیلان را بصورت با راننده، بدون راننده، روزانه و ساعتی، بسته به نیاز خود انجام دهند.

اجاره خودرو در گیلان

اجاره خودرو در گیلان

رشت مقصدی فوق‌العاده و پر از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی است. رشت که به شهر باران نیز مشهور است، با آب‌وهوایی معتدل و دلپذیر، میزبان پارک‌های سرسبز، بوستان‌های جنگلی و تالاب‌ها است. رشت از لحاظ تاریخی نیز، یکی از بزرگ‌ترین مراکز تجاری و گذرگاهی بوده که ایران را به روسیه و اروپا وصل می‌کرده است. قدمت شهر رشت به دوره صفویه برمی‌گردد. بازدید از بناهای تاریخی، مساجد ، خانه‌های روستایی با معماری سنتی از جمله جاذبه‌های رشت هستند که به افراد علاقه‌مند به تاریخ و معماری پیشنهاد می‌شود که با اجاره خودرو از کالسکه طلایی به بازدید از این مکان بپردازند. همچنین بهتر است بدانید که رشت به‌عنوان پایتخت خلاق غذا توسط سازمان یونسکو انتخاب شده است؛ پس لذت مزه کردن غذاهای محلی گیلان را در رستوران‌های این شهر زیبا از دست ندهید.

اجاره خودرو در رشت

اگر قصد سفر به رشت را دارید و یا برای انجام کارهای روزمره خود نیاز به خودرو ارزان دارید، اجاره خودرو در رشت از کالسکه طلایی بهترین انتخاب برای شما است. کالسکه طلایی با ارائه خدمات ویژه و سرویس‌های کامل و برتر همراهتان خواهد بود تا تجربه‌ای کم‌نظیر از اجاره خودرو در رشت را داشته باشید .همچنین علاوه بر خدمات اجاره خودرو بدون راننده در رشت با خدمات مکملی چون اجاره خودرو با راننده در رشت همراهتان خواهد بود. کالسکه طلایی این امکان را فراهم نموده است که خودرو موردنظرتان را در محل سکونت، هتل‌ یا هر نقطه دلخواه دیگری در رشت تحویل بگیرید.

اجاره خودرو در انزلی

در مسافرت‌های دسته‌جمعی و جابجایی‌های گروهی خود از اجاره خودرو ون در گیلان (رشت، بندر انزلی و …) استفاده کنید تا لذت یک سفر خوش و دسته‌جمعی و در کنار هم بودن در مسافرت را با هم تجربه کنید. معمولا برای جابجایی افراد بین تعداد 8 تا 14 نفر از خودرو ون استفاده می‌گردد، که بسته به نوع و تعداد، ون‌های متفاوتی ارائه خدمات را در شهر رشت گیلان انجام می‌دهند.
اجاره خودرو ون، اجاره اتوبوس و اجاره مینی‌بوس از دیگر خدمات این مجموعه در شهر رشت و گیلان می‌باشد.

اجاره خودرو در رشت با خودروهای ایرانی و خارجی خدمات، ارائه می‌کند. مجموعه اجاره خودرو کالسکه طلایی اجاره خودرو در گیلان را با شرایط آسان و قیمت مقرون به صرفه اجاره می‌دهد. پشتیبانان شرکت کالسکه طلایی به صورت ۲۴ ساعته در دسترس مشتریان گیلانی هستند. متقاضیان می‌توانند خودروی مورد نظرشان را به صورت رایگان رزرو کنند. خدمات اجاره خودرو در رشت با خودروهای دارای بیمه کامل صورت می گیرد. اجاره خودرو در گیلان با قیمت بسیار پایین خدمات رسانی می‌شود. 

اجاره خودرو در چناران