اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس

یکی دیگر از خدمات گروه کالسکه طلایی به مشتریان عزیز، اجاره ماشین عروس می‌باشد. همانطور که می‌دانید طی چند سال اخیر اجاره ماشین عروس در بین مردم رواج یافته است. 
شما می‌توانید در کالسکه طلایی، برای اجاره خودرو در هر مدل و رنگی که مد نظرتان است برای یک شب به یاد ماندنی اقدام نمایید. 
گروه کالسکه طلایی، بسته به سلیقه و بودجه شما، برای درخشیدن شما در بهترین شب زندگیتان همراه شماست.

شما دوست دارید در شب عروسیتان سوار چه خودرویی شوید؟
ما در بهترین شب زندگیتان برای خاص بودن و درخشیدن شما در کنارتان هستیم. با اجاره ماشین عروس از کالسکه طلایی، بصورت اجاره خودرو با راننده و یا بدون راننده، شبی به یاد ماندنی برای خود بسازید.
اخیرا اجاره خودرو کلاسیک برای عروسی‌ها بسیار مرسوم شده است و سبب خاص بودن شما در به یاد ماندنی ترین شب زندگیتان خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو لوکس

اما برخی افراد علاقه دارند در شب عروسی خود از ماشین های لوکس و مدل بالا نظیر هیوندای سانتافه و جک اس فایو استفاده کنند و از این رو اقدام به اجاره خودرو لوکس می نمایند. برخی دیگر نیز با توجه به بودجه شان به اجاره خودرو ایرانی نظیر پژو، پژو 206 و پرشیا  رو می‌آورند.
در برخی مراسمات نیز ایاب و ذهاب مهمانان به عهده میزبان می‌باشد، که در این صورت شما عزیزان میتوانید برای اجاره اتوبوس، اجاره میدل باس و یا اجاره مینی بوس اقدام نمایید.

چرا کالسکه طلایی را برای اجاره خودرو انتخاب کنیم؟

اجاره ماشین

سرعت در ارائه خدمات

با گروه کالسکه طلائی در هر جای کشور که هستید خودروی مورد نظرتان را انتخاب کنید و اجاره خودرو را بصورت آنلاین انجام دهید.​
اجاره خودرو

پشتیبانی 24 ساعته

برای اجاره خودرو موردنظرتان گروه پشتیبانی کالسکه طلایی شما را بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل همراهی میکند.
اجاره خودرو

بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ​

گروه کالسکه طلایی بهترین و با کیفیت ترین خودروها را با مناسب ترین قیمت در اختیارتان خواهد گذاشت.

اجاره ماشین عروس با راننده

اجاره ماشین عروس با راننده برای شما آرامش و اطمینان خاطر بیشتری را به همراه خواهد داشت زیرا مسئولیت خودرو اجاره ای بصورت تمام و کمال بر عهده راننده می‌باشد و داماد مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.
بنابراین در صورت بروز خسارت های کوچک و بزرگ برای خودرو اجاره ای، در اجاره خودرو با راننده، استرسی در طول مراسم برای داماد و عروس به وجود نخواهد آمد و می‌توانید از بهترین شب زندگی خود با آرامش لذت ببرید.
پس اگر به رانندگی با خودروهای لوکس و خارجی تسلط ندارید و مایلید برای شب عروسیتان اقدام به اجاره خودرو لوکس نمایید و یا می‌خواهید در این شب به یادماندنی خاص باشید و مایل هستید اجاره خودرو کلاسیک انجام دهید، پیشنهاد میکنیم اجاره خودرو با راننده را انتخاب نمایید.
همچنین اگر رزرو شما، بصورت اجاره خودرو با راننده باشد برای اجاره خودرو نیازی به ارائه مدرک و ضمانت وجود ندارد.

اجاره خودروهای اسپرت، لوکس و کلاسیک
اجاره خودرو کلاسیک

اجاره ماشین عروس بدون راننده

 برخی از دامادها دوست دارند شب عروسیشان خودشان پشت رول بنشینند و رانندگی با ماشین جدید را تجربه کنند.
و برخی نیز بر این عقیده هستند که اگر داماد در شب عروسی راننده ماشین عروس باشد از فیلم عروسی رضایت بیشتری خواهد داشت.
اما اجاره ماشین عروس بدون راننده برای داماد عزیز مشمول مسئولیت می باشد و برای اجاره خودرو می بایست مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو را ارائه دهد.
ضمنا لازم به ذکر است گروه کالسکه طلایی برای گل آرایی ماشین عروس اجاره ای نیز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد.

راه های ارتباطی با گروه کالسکه طلائی

شماره تماس ثابت

شماره همراه

پشتیبانی واتس اپ

سولات قبل از سفارش

اگر گل آرایی ماشین عروس خود را به شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو بسپارید، مسئولیت آن به عهده شرکت می باشد اما در غیراینصورت مسئولیت خسارت وارد شده به خودرو اجاره ای به عهده شخص اجاره کننده می باشد.

خیر، درصورتیکه اجاره خودرو با راننده انجام شود مسافر مسئولیتی در قبال خودرو نخواهد داشت و مسئولیت ها به عهده راننده می باشد.

لازم به ذکر است که پیش از انجام فرآیند اجاره خودرو، به منظور فراهم کردن آرامش و امنیت مشتریان در طول مراسم، تمامی خودروها توسط کارشناسان فنی بررسی می شوند. اما اگر برای خودرو اجاره ای مشکلی بوجود بیاید، گروه کالسکه طلائی سریعا خودروی دیگری را جایگزین خواهد کرد تا شما عزیزان با آرامش خاطر از مراسم خود لذت ببرید.

اگر اجاره خودرو با راننده انجام شود نیازی به ارائه مدارک از طرف مشتری نیست، اما اگر اجاره ون بدون راننده صورت پذیرد می بایست مدارک ارائه داده شود که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این مدارک میتوانید به صفحه “مدارک لازم برای اجاره خودرو” مراجعه نمایید.

اگر محدوده ای که قرار است خودروی اجاره ای وارد شود دارای طرح ترافیک باشد مشتری می بایست کارت ورود به محدوده طرح ترافیک را تهیه نماید. درصورتیکه این امر انجام نگردد پرداخت جریمه ورود به محدوده طرح ترافیک بر عهده مشتری می باشد.

معمولا بازه زمانی در نظر گرفته شده برای اجاره ماشین عروس 15 ساعت یعنی از ساعت 9 صبح الی 12 شب می باشد که در صورت نیاز به زمان بیشتر کرایه بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.