اجاره خودرو در مشهد

درباره ما

شرکت اجاره خودرو کالسکه طلایی

شرکت اجاره خودرو کالسکه طلایی در سال 1390 با مدیریت اقای عباسی با هدف “ارائه خدمات اجاره خودرو دربستی ارزان قیمت در سراسر ایران” تاسیس شد.
شرکت اجاره خودرو کالسکه طلایی پیشرو در ارائه خدمات اجاره خودرو دربستی شامل اجاره اتوبوس، اجاره مینی بوس، اجاره میدل باس، اجاره خودروهای سواری و کلاسیک و اجاره ماشین عروس می‌باشد.

اجاره خودرو دربستی در مشهد به صورت آنلاین از طریق کالسکه طلایی، در تمامی مراکز استان‌ها و شهرها با پشتیبانی 24 ساعته امکان پذیر است.

شرکت اجاره خودرو کالسکه طلایی در زمینه اجاره خودرو در مشهد و تهران فعالیت ویژه و گسترده‌تری دارد.

شرکت اجاره خودرو کالسکه طلایی مفتخر است با تکیه به اعتماد شما مشتریان عزیز و ارائه بهترین خدمات اجاره خودرو، امکانی فراهم کند تا از طریق اجاره خودرو ساعات و روزهای خوبی را در کنار ما سپری کنید.

اجاره خودرو در مشهد

منظور از اجاره خودرو دربستی در مشهد خودروهای سواری هستند که برای جابه جایی افراد با ظرفیت حداکثر ۶ نفر استفاده می‌شود، خودرو‌ سواری دربستی انواع مختلفی دارند، این خودروها بیشتر برای کسانی که دارای خانواده کم جمعیت هستند استفاده می‌شوند و برای جابه‌جایی خانواده‌های پر جمعیت زیاد مناسب نیستند.
امروزه با تولید شرکت‌های اجاره خودرو دربستی در مشهد و تهران و…، بسیاری ازخودروهای دربستی در انواع مختلف، اجاره داده می‌شوند. اجاره خودرو دربستی مشهد برای کسانی که قصد مسافرت دارند مناسب است. شرکت‌های اجاره خودرو در مشهد و تهران و سایر شهرستان ها، شرایط‌های مختلفی را برای اجاره خودرو دربستی در نظر گرفته‌ است که هر کسی می‌تواند مطابق با شریط خود یکی از آن‌ها را انتخاب کند.

اجاره خودرو در مشهد:

قطعا تابحال برای رفتن به مقصد مورد نظر از خودرو دربستی استفاده کرده‌اید. حتی گاهی در خیابان به علت کمبود وقت یا بد مسیر بودن مقصد راهی جز اجاره یک خودرو دربستی وجود ندارد. گرچه امروزه تاکسی های اینترنتی توانسته‌اند بخشی از این کار را انجام دهند. اجاره سواری دربستی سابقه زیادی دارد، بخصوص درگذشته که کمتر کسانی خودرو شخصی داشتند، برای رفتن به مقاصد دورتر،  اجاره خودرو دربستی را گزینه مناسبی می دیدند. عده ای هم برای برگزاری مراسم متوفی خود از خدمات اجاره خودرو دربستی در مشهد استفاده می‌کردند.
امروزه شرکت‌های خدمات حمل و نقل، اجاره خودرو دربستی در مشهد و تهران و سایر شهرستان ها را احیا کرده‌اند. یکی از راه‌های اجاره خودرو دربستی، مراجعه به شرکت های اجاره دهنده خودرو دربستی میباشد. گرچه نیاز نیست حتما به صورت حضوری این کار را انجام شود. امروزه همه این کارها به‌صورت آنلاین یا تلفنی انجام خواهد شد.
هر کدام از این شرکت‌های اجاره خودرو دربستی، ناوگان سواری دربستی مخصوص به خود را دارند. مانند ون، اتوبوس، سواری و… در ضمن، این ناوگان سواری با رنگ و آرم مخصوص به خود آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می‌باشد. اجاره خودرو دربستی در مشهد و تهران و سایر شهرستان ها مثل گذشته نیست که شما مجبور باشید با راننده بر سر قیمت جر و بحث کنید. شرکت‌های اجاره خودرو دربستی نرخ‌های تعریف شده‌ای دارند که شما با خیال راحت میتوانید سفر خود را انجام دهید.

شرایط اجاره خودرو در مشهد و تهران و سایر نقاط ایران:

شما به صورت ٢۴ ساعته امکان اجاره خودرو دربستی را دارید. به این جهت که ماهیت اجاره خودرو دربستی، درب به درب می‌باشد، به این جهت باید مبدأ و مقصد خود را به‌صورت دقیق به شرکت اجاره خودرو دربستی یا راننده اعلام کنید.
اگر قصد رفتن به فرودگاه را دارید سرویس اجاره خودرو دربستی فرودگاهی برای شما مناسب میباشد. به این منظور باید تعداد دقیق مسافران، مقدار بار و آدرس دقیق خود را به شرکت اجاره خودرو دربستی اعلام کنید و شرکت خدمات‌دهنده بر حسب نیاز شما یک خودروی دربستی مطمئن را آماده خدمت رسانی شما خواهد کرد. رانندگان ناوگان سرویس اجاره خودرو دربستی، بسیار حرفه‌ای بوده و مسلط به زبان انگلیسی می‌باشند لذا برای میهمانان خارجی، اجاره خودرو دربستی بهترین و مطمئن‌ترین راه است.در مجموع شرایط اجاره خودرو دربستی بسیار آسان بوده و شرکت خدمات ‌دهنده نهایت سعی خود را برای رضایت مشتریان خود خواهد کرد.

تعرفه اجاره خودر در مشهد

محاسبه این نرخ تابع شرایط زیادی می‌باشد. با تماس به شرکت اجاره خودرو دربستی در مشهد و تهران و سایر شهرستان ها و اعلام شرایط درخواستی خود، تعرفه اجاره سواری را دریافت خواهید کرد.
همچنین باید گفت تعرفه اجاره سواری دربستی بین شهری در مشهد و تهران و سایر شهرستان ها ثابت بوده ولی اجاره خودرو دربستی، درون شهری بر حسب کیلومتر محاسبه می‌شود. اگر برای اهداف توریستی نیاز به اجاره خودرو دربستی دارید، این خدمات به‌صورت روزانه محاسبه خواهد شد و هر چه تعداد روز شما بیشتر باشد تعرفه به صرفه تری دریافت می‌کنید.

اجاره خودرو دربستی برون شهری

امروزه مسافرت با خودروهای دربستی برون شهری طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای مسافرت‌های خانوادگی و دسته جمعی خود از اجاره خودرو دربستی در مشهد استفاده می‌کنند. از طرف دیگر شرکت‌ها و سایت‌های ارائه دهنده خدمات حمل ونقل زیادی وجود دارد که خودروهای دربستی برون شهری متعددی با مدل‌ها و امکانات متفاوت به مشتریان خود عرضه می‌کنند.

نحوه اجاره خودرو دربستی برون شهری

خدمات اجاره خودرو دربستی برون شهری در مشهد و تهران و تمامی استان‌ها و شهرهای سطح کشور ارائه می‌شود. اشخاص متقاضی استفاده از این خدمات برای اجاره خودرو دربستی مورد نظر خود در ابتدا باید به یکی از شرکت‌ها یا سایت‌های ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو دربستی برون شهری مراجعه‌کنند. بعد از آن نیز نوع خودرو و مدل آن را متناسب با ظرفیت و امکانات مورد نظر خود انتخاب کنند و با دادن اطلاعات مورد نیاز، خودرو دربستی را رزرو و کرایه کنند. از جمله اطلاعاتی که فرد متقاضی باید به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات حمل ونقل اجاره خودرو دربستی ارائه کند، می‌توان به ساعت و تاریخ دقیق سفر، مبدا و مقصد مورد نظر، محل تحویل خودرو دربستی برون شهری اشاره کرد. علاوه بر این باید توجه داشت که مسافران و گردشگران در هنگام اجاره خودرو دربستی باید مبلغ مشخصی از هزینه کرایه خودرو دربستی را بپردازد و مابقی هزینه کرایه خودرو دربستی را بعد از اتمام مسافرت خود پرداخت کند.

نحوه اجاره خودرو دربستی برون شهری

اجاره خودرو در مشهد و تهران و سایر شهرستان ها، یکی از مهمترین خدماتی است که از طرف شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اجاره خودرو به مشتریان عرضه می‌شود. به صورت معمول این شرکت‌ها خدمات خود را به وسیله به‌روزترین و باکیفیت‌ترین خودروها ارائه می‌دهند و تمامی مشتریان بدون در نظرگرفتن محدودیت‌های جغرافی، در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانند از  خدمات اجاره خودرو دربستی استفاده کنند.

قیمت اجاره خودرو در مشهد:

عوامل متعددی در قیمت‌گذاری اجاره خودرو دز مشهد تاثیرگذار می‌باشند. از جمله این عوامل می‌توان به مدل و نوع خودرو، امکانات خودرو، مبدا و مقصد مسافر، مسافت طی شده، ساعت حرکت و برگشت خودرو، مدت انتظار خودرو دربستی درون شهری، وضعیت ترافیکی جاده‌ها و خیابان‌ها و .. اشاره کرد. علاوه بر این عوامل متعدد دیگری نیز وجود دارد که منجر به افزایش هزینه اجاره خودرو در مشهد میشود. از جمله این عوامل می‌توان به ساعات اضافه رزرو و اجاره خودرو دربستی درون شهری، هزینه کنسل کردن اجاره خودرو دربستی درون شهری، هزینه ورود خودرو دربستی درون شهری به محدوده طرح ترافیک و … اشاره کرد. برای آگاهی از قیمت دقیق اجاره خودرو درون شهری، بهتر است بعد از انتخاب مدل خودرو مورد نظر، با مشاوران شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو دربستی درون شهری تماس گرفته شود.

مدارک لازم برای اجاره سواری دربستی

در بسیاری از موارد جز ارائه کارت شناسایی معتبر، هیچگونه مدارکی برای اجاره سواری دربستی نیاز نمی‌باشد. سواری دربستی در اختیار راننده بوده و از طرف شرکت خدمات دهنده و همچنین پلیس کنترل می‌شود، پس شما تنها به عنوان مسافر شناخته می‌شوید و مسئولیتی در قبال شما نخواهد بود.

مزایای اجاره خودرو در مشهد

برخی از مزایای اجاره خودرو در مشهد و تهران و سایر شهرستان ها، بر کسی پوشیده نیست اما در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:
١.صرفه‌جویی در وقت درکمترین زمان خودرو دربستی شما آماده خدمت خواهد بود.
٢.امکان انتخاب مدل سواری دربستی ، اعم از خودروهای معمولی و لوکس
٣.رانندگان مجرب، رانندگان ناوگان سواری دربستی آموزش‌های ویژه می‌بیند و تنها رانندگان با تجربه خواهند توانست در اجاره خودروهای دربستی فعالیت کنند.
۴.امکان دریافت خدمات اختصاصی، اجاره خودرو دربستی هر کجا که درخواست کنید حاضر خواهد بود و تمام اوامر شما در طول مسیر را اطاعت خواهد کرد.

کرایه انواع سواری دربستی

بنا به نیاز و درخواست شما اجاره انواع خودرو در مشهد و تهران و سایر شهرستان ها میسر است. در صورتی که ۴ نفر یا کمتر باشید، یک خودروی دربستی، مناسب شما خواهد بود. برای نفرات بیشتر مینی بوس، میدل باس و در نهایت اتوبوس شما را به مقصد خواهند رساند. اجاره انواع خودرو دربستی بنا به نیاز شما مثل: فرودگاهی، بین شهری، درون شهری، توریستی و… قابل انتخاب و شخصی سازی خواهد بود.
اجاره خودرو در مشهد با شرایط آسان
شرکت های خدمات اجاره خودرو در مشهد و تهران و سایر شهرستان ها، آسان ترین شرایط را برای آسودگی شما فراهم خواهند کرد. برای اجاره خودرو دربستی شما علاوه بر انتخاب‌های زیادی که در بخش انتخاب وسیله نقلیه دارید، می توانید با خیال راحت از خدمات پشتیبانی بیمه ای و جاده ای هم استفاده کنید. در کنار این‌ها در کمترین زمان این خدمات را دریافت خواهید کرد و نیازی به ارائه مدارک تضمینی هم وجود دارد. همه این ها اجاره خودرو دربستی را با شرایط آسان مهیا خواهد کرد.
قوانین اجاره سواری دربستی
قانون نخست، در اجاره خودرو در مشهد این است که شما می‌بایست حداقل ٣٠ درصد مبلغ سرویس درخواستی خود را در هنگام رزرو پرداخت کنید و مابقی آن را در هنگام حاضر سواری دربستی در محل بپردازید. همچنین شما مختارین سرویس اجاره خودرو خود را در هر زمان کنسل کنید.
قانون دوم، شرکت خدمات دهنده در شرکت اجاره خودرو مشهد و تهران و سایر شهرستان ها، موظف است از ناوگان و رانندگانی استفاده کند که دارای مجوز فعالیت و کلیه الزامات کنترلی سازمان حمل و نقل شرکت‌های مسافربری باشند.
قانون سوم، شرکت خدمات دهنده صرفا در تاریخ و ساعت اعلام شده اجاره خودرو دربستی در اختیار مسافر قرار خواهد داد. همچنین سرویس دهی بیش از ساعت درخواست شده توسط مسافر، مشمول هزینه اضافی و توافقی با راننده می‌باشد. در مجموع قوانین اجاره  خودرو دربستی بسیار آسان بوده و تماما برای راحتی مسافران گرامی طراحی شده است.