اجاره خودرو کلاسیک

اجاره خودرو کلاسیک مشهد

کالسکه طلائی در تمامی نقاط ایران در اجاره خودرو کلاسیک (اجاره خودرو مشهد بدون راننده و با راننده) آماده خدمات‌رسانی به مشتریان عزیز می‌باشد شما در هر جای ایران باشید می‌توانید اجاره خودرو در مشهد را انجام دهید، و در مراسم عروسی خود بدرخشید.
ما مفتخریم خودروهای کلاسیک در مشهد با معتبرترین برندها و با بالاترین کیفیت فنی را به مشتریان عزیزی که به دنبال اجاره خودرو کلاسیک برای مراسم‌های پرخاطره‌شان هستند، ارائه کنیم تا با آرامش و اطمینان خاطر روز خوبی را سپری کنند.

با اجاره خودرو کلاسیک مشهد در مراسم عروسی خود بدرخشید، و شبی به یاد ماندنی رقم بزنید. خودروهای کلاسیک اجاره‌ای کالسکه طلایی در مشهد دارای بالاترین کیفیت فنی بوده و هیچگونه نگرانی بابت بوی بنزین و کندی حرکت خودرو اجاره ای وجود ندارد. هزینه‌ی پرداختی برای اجاره خودرو کلاسیک مشهد نسبت به دیگر خودروهای اجاره‌ای به‌دلیل خاص بودن خودرو کمی بالاتر است.
انتخاب نوع خودرو و گل‌ آرایی خودرو اجاره ای به سلیقه شما بستگی دارد. مسلما روز عروسی از مهمترین روزهای زندگی هر فردی است پس با اجاره خودرو از کالسکه طلایی در این روز خاص خوش بدرخشید.

اجاره خودرو کلاسیک در مشهد
اجاره خودرو کلاسیک در مشهد

مشتریان عزیز می توانند اجاره خودرو کلاسیک در مشهد را به صورت ساعتی و روزانه ( اجاره خودرو در مشهد با راننده و بدون راننده ) به راحتی و به صورت آنلاین انجام دهند. از آنجا که رانندگی با خودروهای کلاسیک در مشهد متفاوت است و نیازمند مهارت خاصی می باشد پیشنهاد گروه کالسکه طلائی به مشتریان عزیز اجاره خودرو کلاسیک با راننده می باشد گروه کالسکه طلایی متشکل از رانندگان مجرب و ماهر برای تجربه شبی خاطره انگیز در کنار شماست.

چرا کالسکه طلایی را برای اجاره خودرو در مشهد انتخاب کنیم؟

اجاره ماشین

سرعت در ارائه خدمات

با گروه کالسکه طلائی در هر جای کشور که هستید خودروی مورد نظرتان را انتخاب کنید و اجاره خودرو در مشهد را بصورت آنلاین انجام دهید.
اجاره خودرو

پشتیبانی 24 ساعته

برای اجاره خودرو موردنظرتان گروه پشتیبانی کالسکه طلایی شما را بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل همراهی میکند.
اجاره خودرو

بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ​

گروه کالسکه طلایی بهترین و با کیفیت ترین خودروها در مشهد را با مناسب ترین قیمت در اختیارتان خواهد گذاشت.

با اجاره خودرو کلاسیک در مهمترین شب زندگیتان متفاوت باشید.

ماشین های کلاسیک دارای ظاهری زیبا و متفاوت از دیگر خودروها هستند، شما می توانید با اجاره خودرو کلاسیک خاص بودن را با کالسکه طلایی تجربه کنید.
یکی از اساسی ترین موارد جشن عروسی مدل ماشین عروس و تزیین و گل آرایی آن میباشد. اگر شما هم میخواهید در شب عروسی تان متفاوت باشید می توانید با اجاره خودرو کلاسیک دلخواهتان به راحتی و بصورت آنلاین متفاوت بودن را تجربه کنید.

اجاره خودرو کلاسیک
farjadco-car

اجاره خودرو کلاسیک به عنوان ماشین عروس با راننده بهتر است یا بدون راننده؟

 

سوال پرتکراری که مشتریان از ما میپرسند این است که خودروی کلاسیک را با راننده اجاره کنیم یا بدون راننده؟
همانگونه که میدانید رانندگی با خودروهای کلاسیک به علت داشتن ساختار قدیمی نسبت به سایر خودروها کمی متفاوت می باشد و نیازمند برخی مهارت های خاص می باشد. از این رو پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که اجاره خودرو کلاسیک با راننده را انتخاب کنید تا رانندگان حرفه ای کالسکه طلایی بهترین خدمات اجاره خودرو را به شما عزیزان ارائه دهند.

راه‌های ارتباطی با گروه کالسکه طلائی

شماره تماس ثابت

شماره همراه

پشتیبانی واتس اپ

سوالات قبل از اجاره خودرو

از آنجا که رانندگی با خودروهای کلاسیک متفاوت است و نیازمند مهارت خاصی می‌باشد پیشنهاد گروه کالسکه طلایی به مشتریان عزیز اجاره خودرو کلاسیک با راننده می باشد.

اگر اجاره خودرو کلاسیک با راننده انجام شود، مسئولیت خودرو کاملا به عهده راننده می‌باشد اما اگر اجاره خودرو بدون راننده انجام شود مسئولیت برعهده مشتری می‌باشد.

اگر اجاره خودرو با راننده انجام شود نیازی به ارائه مدارک از طرف مشتری نیست، اما اگر اجاره خودرو کلاسیک بدون راننده صورت پذیرد می‌بایست مدارک ارائه داده شود که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این مدارک می‌توانید به صفحه “مدارک لازم برای اجاره خودرو” مراجعه نمایید.

بله، اما گل آرایی خودروهای کلاسیک بدلیل داشتن ساختار قدیمی و متفاوت با گل آرایی خودروهای مدرن متفاوت است.

اگر محدوده‌ای که قرار است خودروی اجاره‌ای وارد شود دارای طرح ترافیک باشد مشتری می‌بایست کارت ورود به محدوده طرح ترافیک را تهیه نماید. درصورتیکه این امر انجام نگردد پرداخت جریمه ورود به محدوده طرح ترافیک بر عهده مشتری می‌باشد.