اجاره میدل باس

اجاره میدل باس دربستی

میدل باس، خودرویی است هم رده با کلاس اتوبوس که در سال 1384 وارد ناوگان مسافربری ایران شد و ظرفیت سرنشینان آن بسته به امکانات و مدل های مختلف این خودرو متفاوت می‌باشد. این روزها اجاره میدل باس در میان مردم محبوبیت خاصی پیدا کرده است، میدل باس از مینی بوس و ون بزرگ‌تر است و ظرفیت آن بیشتر می‌باشد که این مورد باعث می‌شود اجاره میدل باس انتخاب مناسبی برای تورهای گردشگری و سفرهای دسته جمعی می‌باشد. همچنین ادارات و سازمان ها نیز می‌توانند برای سرویس پرسنل و کارمندان خود به اجاره میدل باس رو آورند. یکی از دیگر از مواردی که می‌توان برای اجاره میدل باس اقدام کرد، ایاب و ذهاب مهمان‌ها در مراسمات عزا و عروسی می‌باشد.

میدل باس ها از نظر ساختاری و ظاهری بسیار شبیه به اتوبوس هستند اما حجم کمتری نسبت به اتوبوس دارند و این مورد سبب می شود اجاره میدل باس هزینه کمتری برایتان به همراه داشته باشد.
کنترل میدل باس ها در پیج و خم جاده بدلیل ابعاد کوچکتری که نسبت به اتوبوس دارند نیازمند مهارت بیشتری است، بنابراین پیشنهاد ما به شما اجاره خودرو با راننده می‌باشد.
رانندگان گروه کالسکه طلایی، با مهارت بالا و داشتن تخصص در زمینه گردشگری هنگام سفر در خدمتتان هستند تا سفری ایمن و آرام را با ما تجربه کنید.

اجاره میدل باس
اجاره خودروهای اسپرت، لوکس و کلاسیک

اجاره میدل باس میتواند برای 28 تا 33 نفر مسافر انجام شود و صندلی های میدل باس به گونه‌ای طراحی شده‌اند که متحرک اند و قابلیت خواباندن به سمت عقب را دارا هستند که این قابلیت سبب آسایش مسافران در حین سفر می‌شود. 
اجاره میدل باس مزایای دیگری نیز برایتان به همراه دارد که از جمله این مزایا می‌توان به سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، امکانات صوتی و تصویری و یخچال و محفظه بالای سر مسافران اشاره کرد.

چرا کالسکه طلایی را برای اجاره خودرو انتخاب کنیم؟

اجاره ماشین

سرعت در ارائه خدمات

با گروه کالسکه طلائی در هر جای کشور که هستید خودروی مورد نظرتان را انتخاب کنید و اجاره خودرو را بصورت آنلاین انجام دهید.​
اجاره خودرو

پشتیبانی 24 ساعته

برای اجاره خودرو موردنظرتان گروه پشتیبانی کالسکه طلایی شما را بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل همراهی میکند.
اجاره خودرو

بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ​

گروه کالسکه طلایی بهترین و با کیفیت ترین خودروها را با مناسب ترین قیمت در اختیارتان خواهد گذاشت.

گروه کالسکه طلایی با بهره مندی از مجرب‌ترین رانندگان آماده ارائه خدمات اجاره خودرو در موارد ذیل می‌باشد:

  • اجاره میدل باس برای برگزاری تورهای گردشگری با همراهی رانندگان متخصص در این زمینه 
  • اجاره میدل باس برای ایاب و ذهاب مهمانان مراسماتی نظیر عروسی و عزا
  • اجاره میدل باس برای برگزاری اردوهای دانش آموزشی
  • اجاره میدل باس برای سرویس رفت برگشت پرسنل و کارمندان ادارات و سازمان ها
  • اجاره میدل باس برای سرویس مدارس
اجاره میدل باس
اجاره میدل باس

مزایای اجاره میدل باس

  1. اجاره میدل باس نسبت به اجاره اتوبوس و ون مقرون به صرفه تر می باشد.
  2. اجاره میدل باس برای تعداد افراد بیشتری نسبت به ون و مینی بوس امکان پذیر است.
  3. میدل باس ها دارای امکانات رفاهی مورد نیاز برای تجربه سفری آرام و ایمن هستند.
  4. اجاره میدل باس بدلیل ابعاد و حجم کمتری که این خودرو دارد مناسب برای تردد در جاده‌های پر پیچ و خم می‌باشد و انتخاب مناسبی برای برگزاری تورهای گردشگری است.

راه های ارتباطی با گروه کالسکه طلائی

شماره تماس ثابت

شماره همراه

پشتیبانی واتس اپ

سولات قبل از سفارش

ظرفیت میدل باس های اجاره ای 28 الی 32 نفر می باشد.

خیر، درصورتیکه اجاره خودرو با راننده انجام شود مسافر مسئولیتی در قبال خودرو نخواهد داشت و مسئولیت ها به عهده راننده می باشد.

لازم به ذکر است که پیش از انجام فرآیند اجاره خودرو، به منظور فراهم کردن آرامش و امنیت مشتریان در طول سفر، تمامی خودروها توسط کارشناسان فنی بررسی می شوند. اما اگر برای خودرو اجاره ای مشکلی بوجود بیاید، گروه کالسکه طلائی سریعا خودروی دیگری را جایگزین خواهد کرد تا شما عزیزان با آرامش خاطر به سفر خود ادامه دهید.

اگر اجاره خودرو با راننده انجام شود نیازی به ارائه مدارک از طرف مشتری نیست، اما اگر اجاره ون بدون راننده صورت پذیرد می بایست مدارک ارائه داده شود که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این مدارک میتوانید به صفحه “مدارک لازم برای اجاره خودرو” مراجعه نمایید.

تامین غذا و اسکان راننده به عهده مشتریان عزیز می باشد. لازم به ذکر است که مشتریانی که میخواهند مسئولیت این امر بر عهده راننده باشد میتوانند در زمان اجاره خودرو، هزینه این امر را بصورت جداگانه پرداخت نمایند.

اگر محدوده ای که قرار است خودروی اجاره ای وارد شود دارای طرح ترافیک باشد مشتری می بایست کارت ورود به محدوده طرح ترافیک را تهیه نماید. درصورتیکه این امر انجام نگردد پرداخت جریمه ورود به محدوده طرح ترافیک بر عهده مشتری می باشد.

کنترل میدل باس ها بدلیل حجم کمتری که نسبت به اتوبوس دارند، نیازمند مهارت بیشتری است و به همین دلیل پیشنهاد ما به شما عزیزان اجاره میدل باس با راننده می باشد.
همچنین رانندگان گروه کالسکه طلائی بدلیل داشتن تخصص در زمینه گردشگری میتوانند به شما کمک کنند تا از سفر خود نهایت لذت را ببرید.